Jhr. Mr. A. Feith

Geboren 20 september 1916


Overleden 20 september 1982 te Den Haag
Ambtsperiode: 1 maart 1949 tot 1 januari 1959

Eerder burgemeester van Zweeloo
Later burgemeester van Voorburg