A. Gautier (Adrianus)

Geboren 6 juli 1883 te Meerkerk


Overleden 6 september 1967 te Coevorden
Ambtsperiode: 1 april 1920 tot 1 augustus 1948

Burgemeester A. Gautier is geinstalleerd op 8 april 1920 en benoemd per 1 april 1920. Hij was daarvoor burgemeester van Berkenwoude. In 1944 moest burgemeester Gautier onderduiken. Hij werd met ingang van 2 oktober 1944 vervangen door N.S.B.- burgemeester L.J.E. Cloosterhuis.